Суд прийняв рішення щодо конфіскації 1,5 мільярдів  Януковича, але відомості в Єдиний реєстр судових  рішень чомусь не внесли, - Юрій Дерев’янко

Суд прийняв рішення щодо конфіскації 1,5 мільярдів Януковича, але відомості в Єдиний реєстр судових рішень чомусь не внесли, - Юрій Дерев’янко

Автор 

Рішення, котре є підставою для вилучення вкрадених Януковичем півтора мільярдів доларів, й досі не внесли в Єдиний державний реєстр судових рішень.

Про це в ефірі одного із українських каналів повідомив народний обранець від “ВОЛІ РУХУ НОВИХ СИЛ” Юрій Дерев’янко.

“Вітаю, що це рішення ухвалили. Тому що гроші, вкрадені в мільйонів наших громадян треба негайно повернути у казну.Але в реєстрі судових рішень поки що цього рішення немає”, - каже депутат.Юрій Дерев’янко стверджує, що цей документ повинен підписати суддя, і протягом 24-х годин рішення має в електронному форматі бути внесеним в реєстр. І з цим жодних жартів не може бути.За словами парламентаря, перші особи підтвердили наявність такого судового рішення. Також Ю. Дерев’янко наголосив, що проект закону про спецконфіскацію, який затято намагалися “просунути” представники БПП і НФ, не був потрібен, оскільки суперечить нормам конституції.

Читайте також: Якщо все ж таки з’явиться ринок землі, то у 2018 році ціна за 1 га становитиме $1800

“А нинішнє законодавство надало дозвіл Генпрокуратурі України і обвинуваченій стороні домогтися отримання відповідного рішення суду”, - пояснює Юрій Дерев’янко.Депутат відзначив, що судове рішення має мати інформацію про те, кого конкретно засуджено і чітко вказувати гроші якої компанії конфіскуються і спрямовуються в державний бюджет.Нагадаємо, що недавно суд дав дозвіл на те, щоб 1,5 мільярди доларів президента-втікача конфіскували. Петро Порошенко пообіцяв же, що ці кошти підуть на оснащення бійців і на соціальні потреби найбідніших верств населення.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход