Депутат від “ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ” Юрій Дерев’янко:  «Уряд не зацікавлений в реальних реформах – звичайні  українці позитивних змін не відчувають»

Депутат від “ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ” Юрій Дерев’янко: «Уряд не зацікавлений в реальних реформах – звичайні українці позитивних змін не відчувають»

Автор 

Український Уряд намагається переконати всіх, що країна розвивається в правильному напрямку і вже є позитивні результати в економіці.

Але ці зміни відчувають тільки провладні клептократи, які провертають корупційні схеми.Звичайні громадяни просто виживають. Таку позицію в ефірі одного із каналів висловив народний депутат від “ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ” Юрій Дерев’янко.Парламентар каже, що Кабмін презентуватиме результати роботи за рік в середині цього місяця. Поки що комітети вивчають надані Урядом документи.«Згідно із даними в паперах, уряд має переконання, що держава дуже добре живе і що ми маємо позитивну динаміку розвитку. Складається враження, ніби на Грушевського чи Банковій в когось дійсно все прекрасно. Але хай хоч один урядовець завітає до нас, в Надвірну, чи в інші міста і села, і побачить реальну картину. Вона дуже відрізнятиметься від того, що описує Кабінет міністрів»,- говорить депутат.

Із питаннями, що стосуються оборони і боротьби з загарбниками на Сході України Юрій Дерев’янко із Кабміном погоджується. Але з тим, що має відношення до боротьби з корупцією та реформуванням правоохоронної системи – ні.«Уряд впевнений, що успішно бореться з корупцією. Але тут його робота є радше негативною. Вони думають, що електронне декларування - то є їхня заслуга. Але вони ж самі робили все, аби цей процес зірвати, і тому є численні свідки – журналісти, котрі були на засіданнях НАЗК і бачили, як відверто із цим всім затягують», - говорить волієць.

Читайте також: Депутати від “ВОЛІ”: “НБУ хоче приватизувати центр у Яремчому, де мали б реабілітовуватися АТОвці”

За його словами, ідею та мету боротьби із корупційнимисхемами дискредитує НАЗК.А уряд цьому сприяє.«Щоб перевірити сотню тисяч електронних декларацій, треба мати автоматичний доступ до всіх реєстрів. Уряд дає тільки до 9-ти із 22-ох. Мін’юст і Держкомзем мали б надати цей доступ, як регламентує закон, та вони ці рішення блокують», - каже Юрій Дерев’янко.За його словами, також Україна зайняла ганебне перше місце за рівнем корумпованості серед держав ЄС. Ці дані надали міжнародні інституції.«98 мільярдів гривень в рік повертаються в якості ПДВ. Та інвестори і бізнесмени без відкатів їх отримати не можуть. Вони мають заплатити по 20-30 відсотків посадовцям усіх рівнів. Усього це 1 мільярд доларів. А ми роками виступаємо за те, аби землі за межами територій сіл і міст віддали громадам і не було дерибану.

Але влада цього не прагне, оскільки має надприбутки – по 300 доларів в рік з кожного гектара, а таких гектарів «гуляє»в нас 10 мільйонів», - розповідає нардеп.Люди, що мають мінімальну зарплату і пенсію, знаходяться на межі бідності. Ціни і «комуналка» постійно зростають.«Наші громадяни перебувають в стресовому стані, а уряд думає і переконує, що все добре. Позитивною діяльність уряду стане тільки тоді, коли результати роботи відчують  звичайні люди, а не клептократи», - повідомив парламентар.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход