Компанія «Західнадрасервіс», завдяки депутатці від  “ВОЛІ”, зможе користуватися надрами

Компанія «Західнадрасервіс», завдяки депутатці від “ВОЛІ”, зможе користуватися надрами

Автор 

Депутати Івано-Франківської обласної ради підтримали ідею Ольги Галабали, представниці “ВОЛІ” щодо внесення спеціальних умов у дозволи, які регулюють процеси користування надрами на Мостище-Крехівській та Гаврилівській площах.

Депутатка надала пропозицію щодо передачі компанії «Західнадрасервіс» надр на вищезазначених площах. Із проханням про це до неї звернувся Здерка Ярослав (керівник Старобогородчанської ОТГ), який стверджує, що підприємство є дійсно добросовісним і завдяки йому громада має змогу отримувати потужні фінансові ресурси.“Підприємство «Західнадрасервіс» вчасно і регулярно сплачує всі податкові платежі. І вже за рік територіальна громада зможе отримати 2 мільйони гривень за рахунок ренти. Оскільки компанія 10 років займається геологічними роботами, дозвіл через аукціон реалізувати не вийде. При цьому, підприємство є українським, маючи кінцевого власника громадянина України. Тому прошу підтримати й дозвіл надати”, - каже волійка.

Ольга Галабала зазначила, що в спецдозволах мають бути прописані особливі умови, зокрема:

1) Щорічно на час дії спеціального дозволу з органами влади на місцях укладати угоди про капремонт, побудову, відновлення і утримання об’єктів інфраструктури й місцевих доріг на пайових умовах.А на охорону природного середовища виділяти не менш як один відсоток від ціни інвестиційного проекту.

2) Відповідно до закону, в повному обсязі і вчасно здійснюювати всі платежі до бюджету як області так і держави.

3) Усі правовідносини, що мають стосунок до використання землі, оформити згідно з чинним законодавством.

4) Після отримання спеціального дозволу підприємство повинне буде надати до Івано-Франківської обласної ради усі примірники копій і планів робіт, а також угоди та чітко прописані умови користування вищезазначеними надрами.

Депутати облради підтримали ідею та проект рішення представниці “ВОЛІ”, тому підприємство «Західнадрасервіс», використовуючи надра, повинне буде дотримуватися усіх особливих умов та чинного законодавства.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход