Фірми нардепа Мартиняка розіграли 72 мільйони на білоруські тролейбуси для Дніпра

Фірми нардепа Мартиняка розіграли 72 мільйони на білоруські тролейбуси для Дніпра

Автор 

КП «Дніпровський електротранспорт» 24 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «БКМ-Україна» низькопідлогових тролейбусів на 72,43 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2018 року поставлять 13 тролейбусів АКСМ-321 на 100 осіб виробництва заводу «Белкоммунмаш» (Білорусь) з по 5,57 млн грн.

Вони будуть пристосовані для пасажирів з обмеженими можливостями та матимуть автономний хід 1 км, систему кнілінгу, кондиціонери в салоні й кабіні, інформаційну систему, відеореєстратор і рідкокристалічний дисплей у водія. Гарантійний строк складає два роки або 100 тис км пробігу, термін експлуатації – десять років.

Нагадаємо, у червні КП «Київпастранс» купило низькопідлогові тролейбуси Богдан Т70117 на 93 особи з автономним ходом 1 км, кондиціонерами в салоні й кабіні, системою відеонагляду та інформаційною системою на 8% дешевше – по 5,15 млн грн.

Ціна угоди на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 74,10 млн грн.

Єдиним конкурентом із тролейбусами тієї ж моделі було луцьке ТОВ «Агротехніка» нардепа з групи «Воля народу» Сергія Мартиняка і голови наглядової ради його ж ТОВ «Агропромислова група «Пан Курчак» Сергія Горлача. Останній також володіє луцьким ТОВ «СП «Янікс», яке теж торгує такими білоруськими тролейбусами.

Створена у травні луцька фірма «БКМ-Україна» належить ВАТ «Керуюча компанія холдингу «Белкоммунмаш» (Білорусь) і ТОВ «Джерела» того самого Сергія Мартиняка та Іванни Кварцяної. Директором переможця є Руслан Спірін.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход