4G прийшло – високі тарифи принесло

4G прийшло – високі тарифи принесло

Автор 

Услід за VodafoneUkraine нову лінійку тарифних планів опівночі 11 квітня запровадив Kyivstar: проте наразі нові тарифи поширюються лише на нових абонентів. Для існуючих наразі все без змін.

При цьому якщо у «Водафона» подорожчання швидше приховане, ніж явне, і я на це вказував, то в «Київстарі» нові тарифи значно вищі за попередні.

Візьмімо тариф «Безлім розмови». Попередня версія тарифу за 45 грн на місяць включала безлім на КС та 500 мб інтернету. Натомість новий тариф з такою ж назвою включає ще додатково 30 хвилин та коштує на 10 грн дорожче – 55 грн, і ця плата знімається не раз на місяць, а раз на чотири тижні.

До слова, першим в Україні абонплату на чотири тижні якраз придумав «Водафон» ще в тарифній лінійці Unlim. Для операторів це вигідніше, дозволяє від абонента швидше гроші отримувати. Тож тепер варто стежити за тим, як змінить тарифну політику третій гравець мобільного ринку – lifecell.

Існуючим абонентам, яких ці зміни ще не зачепили, я скажу так: не радійте, вони вас ще зачеплять. Бо ж, як відомо, старі тарифи оператори теж рано чи пізно вбивають. В них одна мета – окупити вкладення.

Уявляю, як Інтертелеком потирає ручки: посекундна тарифікація, найдешевші тарифи та величезна зона покриття. Ще кілька десятків вишок поставити – і можна відкушувати трохи абонентів у «великої трійки», яка не факт, що зупиниться на цьому підвищенні.

Ну і уявляю як плаче 3Mob.

А щоб не платити зайвого, стежте за тим, який у вас тариф, вчасно платіть абонплату, і якщо оператор примусово змінює вам тариф, то зателефонуйте в його довідку і перевірте, чи нема чогось вигіднішого за те, що вам пропонують. Практика показує, що оператори пропонують спершу дорожчі тарифи, а про дешевші абонент має дізнаватися самостійно.

Володимир ПИРІГ

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход