У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОДА ВИМАГАЛИ КОШТИ НАВІТЬ ЗА ЗМІНИ РУХУ ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОБУСІВ

У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОДА ВИМАГАЛИ КОШТИ НАВІТЬ ЗА ЗМІНИ РУХУ ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОБУСІВ

Автор 

Посадовця Департаменту економічного розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації підозрюють у вимаганні хабарів від керівника автотранспортного підприємства. За 12 тис грн чиновник ОДА обіцяв безперешкодне внесення змін до переліку зупинок пасажирських автобусів та розкладу їхнього руху.

Як передає Резонанс, антикорупційну спецоперацію було проведено за процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області співробітниками відділу "К" облуправління СБУ, УЗЕ області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно із слідчими НПУ.

У результаті негласних слідчих (розшукових) дій факт вимагання та одержання вказаним посадовцем неправомірної вигоди задокументовано, - повідомляє прес-служба обласної прокуратури. Правопорушника викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням).

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход