У Тернополі спалили автомобіль помічника депутата від РПЛ (ВІДЕО)

У Тернополі спалили автомобіль помічника депутата від РПЛ (ВІДЕО)

Автор 

Сьогодні вночі невідомі спалили автомобіль керівнику штабу Радикальної партії Олега Ляшка в місті Тернопіль Роману Мацюку, помічнику депутата Тернопільської міськради Тараса Серетного.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Ігор Мосійчук.

“Трапилося це після прямого конфлікту Тернопільської команди РПЛ з Тернопільським міським головою Сергієм Надалом та його командою, коли наші партійці стали на бік мешканців сіл Біла та Глибочок які вирішили об’єднатися в окрему територіальну громаду і ні за яких обставин не приєднуватися до міста Тернопіль”, – йдеться в повідомленні.

Він також додає, що зараз є спроби приховати сліди злочину і видати підпал за самозагорання.

“Вимагаю негайного і найголовніше об’єктивного розслідування цього злочину! Беру розслідування ціє кримінальної справи під особистий контроль”, – резюмує він.

Нагадаємо, конфлікт стався через те, що народні депутати від Радикальної партії Ігор Мосійчук та Дмитро Лінько спільно з представниками громади відстояли право прилеглих до Тернополя сіл на формування власної ОТГ, попри против місцевих чиновників та депутатів від ВО “Свобода”.

Крім цього, міський голова Тернополя, представник ВО “Свобода”, Сергій Надал забороняє вивозити сміття з населених пунктів, громада яких відмовляється приєднуватися до обласного центру.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход