Сергій Каплін: Ми не дозволимо Укрпошті залишити пенсіонерів без пенсій, а село без пошти!

Сергій Каплін: Ми не дозволимо Укрпошті залишити пенсіонерів без пенсій, а село без пошти!

Автор 

3,5 мільйони гривень на рік заробляє гендиректор Укрпошти, по 6,5 мільйонів - його зами з фінансових і операційних питань. І всі ці високооплачувані «спеціалісти» вирішили за рахунок пенсіонерів залатати дірки і збитки підприємства. Програму розвитку замінили на шантаж.

Смілянський прийшов на Комітет соцполітики розказати, що втрачає на доставці пенсій 1 мільярд! Але не сказав де його взяти. У Пенсійному фонді? Це значить забрати в пенсіонерів. Закривши 7000 відділень на селі? Вбити села і тих, хто там живе. У села і так забрали школи, лікарні, без пошти -все вимре. Звільнити 25 000 поштарів, які за мінімалку ризикують життям і б‘ють ноги, розносячи копійчані пенсії? Хай тільки спробують!

Навіть за те, що підняв руку на пенсії - Смілянський має піти у відставку!!!

Я особисто обіцяю - захищу кожного пенсіонера. Не дай Бог хоч одному не донесуть пенсію!!! Кожну поштарку і кожне відділення - робочі місця і останній форпост цивілізації на селі - це святе! СДП по всій країні мене підтримає і контролюватиме все на місцях.

Комітет соцполітики створює робочу групу, щоб знайти «Укрпошті» мільярд, який вона може заробити, щоб напрацювати законопроекти, які могли ініціювати топ-менедери з захмарними зарплатами.

Сергій Каплін

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход