“Ролс-Ройс” свекрухи чиновниці львівської митниці ДФС побачили у Монако

“Ролс-Ройс” свекрухи чиновниці львівської митниці ДФС побачили у Монако

Автор 

Скандальний “Ролс-Ройс” свекрухи чиновниці львівської митниці ДФС побачили у Монако. Автомобіль “Rolls-Royce”, ціна якого становить близько 350 тисяч доларів, зареєстрований на луцьку пенсіонерку, побачили у Монако, – пише Форпост.

Відповідно до даних реєстру МВС, авто зареєстровано на Заброварну Марію Ананіївну, 1943 року народження, — дружину покійного екс-ректора СНУ, професора Богдана Заброварного.

Офіційна власниця авто є свекрухою працівниці львівської митниці ДФС , на яку завели кримінал через декларування неправдивої інформації щодо свого майна. Фото у спільноті “Cars Community UA” в “Instagram” зауважив київський журналіст Тарас Середич, який раніше неодноразово звертався до теми справжнього власника цього авто.

 

«Та це ж знаменитий “Роллс-Ройс”, який належить свекрусі Олесі Заброварної. Вона ж — начальниця відділу митного оформлення номер 4, Рава-Руська.

Але від богемного життя відмовитися схоже складно, тому замість українських доріг “Роллс-Ройс” із загадковим драйвером курсує тепер по найбагатших країнах Європи.

Чи бачили ви це авто в Україні? Може, знаєте водія? Бо начальниця з митниці Олеся Заброварна наперекір каже, що за кермом їздить не вона», — написав журналіст. 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход