Гладковський веде бізнес з Росією через офшори, – ЗМІ

Гладковський веде бізнес з Росією через офшори, – ЗМІ

Автор 

Видання Ukrainian Papers оприлюднило матеріал, в якому стверджує, що колишній заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олег Гладковський (Свинарчук), що потрапив у скандал через корупцію в “оборонці”, нібито веде бізнес автогрупи “Богдан” з Росією через офшорні компанії, і це відбувається в розпал війни.

Про це стало відомо з документів.

За даними журналістів, у жовтні 2013 року російська компанія ТОВ “Богдан-Авто Рус” нібито уклала договір на поставку в РФ устаткування для виробництва китайських автомобілів JAC S5. Вартість контракту склала 816 341,03 доларів США. Постачальником такого обладнання є кіпрська компанія HUDC Holding Limited, кінцевим бенефіціаром якої є сам Олег Свинарчук. 

Після того, як в Україні почалися протести на Майдані, Свинарчук змінив своє прізвище на Гладковський (дівоче прізвище матері). Таку зміну нібито було зроблено для того, щоб приховати від громадськості ведення бізнесу з країною-агресором перед призначенням в РНБО.

ЗМІ: Гладковський веде бізнес з Росією через офшори

Журналісти відзначають, що тоді ж Гладковський почав процес приховування бізнесу в РФ. Паралельно зі зміною власного прізвища, Свинарчук нібито поміняв і назви компаній, пов’язаних з ним.

Так, через два тижні 19 червня 2014 року російська компанія, яка запустила виробництво автомобілів JAC у Росії ТОВ “Богдан-Авто Рус”, змінює свою офіційну назву і стає ТОВ “Компанія Авто Реал”.

ЗМІ: Гладковський веде бізнес з Росією через офшори

ЗМІ: Гладковський веде бізнес з Росією через офшори

Засновником компанії є ТОВ “Богдан Інвестиції” ОГРН (аналог українського ЄДРПОУ) 1106320024030. “Богдан інвестиції” так само змінило назву, позбувшись від слова “Богдан” у своєму імені, ставши в Росії “СВ МОТОРІНВЕСТ” з таким же номером ОГРН 1106320024030.

Власником цього тандему компаній, згідно з випискою з Реєстру юридичних осіб РФ, нібито є Vehicles Distribution Holding Limited, яка належить Гладковському.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход