Директор КНДІСЕ Олександр Рувін здійснив робочу поїздку до Інституту криміналістики Праги

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін здійснив робочу поїздку до Інституту криміналістики Праги

Автор 

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Олександр Рувін відвідав Інститут криміналістики Праги Чеської Республіки.

Під час робочої поїздки очільник КНДІСЕ мав нагоду привітати закордонних колег з 60-ю річницею створення Празького інституту криміналістики та взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції присвяченій ювілею.

Конференція під назвою «Куди рухається європейська судова експертиза?» зібрала до спільної дискусії представників понад 50 експертних установ провідних країн світу.

Учасники обговорювали актуальні тенденції розвитку європейської судової експертизи, питання стандартизації та акредитації у сфері судово-експертної діяльності, поглиблення міжнародної співпраці та розробку нових спільних методик проведення судових експертиз, інновації в судово-експертній діяльності.

У вітальному слові директор Київського НДІСЕ зазначив, що Київський НДІСЕ та Празький інститут криміналістики об’єднує прагнення забезпечення правосуддя в країнах. Судові експерти працюють задля торжества справедливості й докладають всіх зусиль, щоб їх праця була вагомою, сучасною й постійно вдосконалювалася.

Погодився з таким твердженням директор Інституту криміналістики Праги Любош Котяг, зазначивши, що система розслідувань злочинів кардинально змінилася з появою науково-технічних досліджень за судовими справами. Це дало старт новому століттю, в якому в боротьбу з криміналом вступила наука. Нині закон і наука створюють міцний фундамент для забезпечення безпеки життя громадян.

Загалом, учасники конференції зійшлися на думці що від роботи судових експертів, криміналістів та правоохоронців залежить безпека й доля багатьох людей. Важливо, щоб представники експертних та правоохоронних установ були чесними та справедливими, діяли відповідно до букви Закону та прагнули до постійного розвитку.

 

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6 

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

 

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6

ndise.gov.ua

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход