Підвищення конкурентоспроможності лісової галузі України одна з проблематик, якою я займаюся – Віктор Симоненко

Підвищення конкурентоспроможності лісової галузі України одна з проблематик, якою я займаюся – Віктор Симоненко

Автор 

Підвищення конкурентоспроможності лісової галузі України — одна з проблематик, якою я займаюся вже давно. Багато років працюю на території округу №64 і знаю його негаразди з цього питання зсередини. І одна з ключових проблем — непомірне податкове навантаження на підприємства у сфері лісового господарства.

З 1 січня 2019 року на 50% було законодавчо збільшено ставку рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Воно збіглося у часі з переходом на нові національні стандарти по лісоматеріалах, відповідно до яких основну масу заготовленої ліквідної деревини необхідно віднести до ділової. Як наслідок — збільшилось нарахування рентної плати, сума якої зросла майже на 70%.

Але і це ще не все. У 25 разів також збільшилася ставка екологічного податку, накладання якого взагалі є справлянням подвійного оподаткування і суперечить Конституції України та усім законодавчим нормам нашої країни та ЄС.

Я йду до Верховної Ради, щоб внести зміни до законодавства щодо скасування дискримінаційного податкового навантаження на лісогосподарські підприємства. Вимагатиму встановлення гнучкої політики формування ставки рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів і відміни земельного податку в частині оподаткування лісових земель.

Зараз у парламенті немає жодного лісівника! Тому бачу своїм обов’язком представляти та відстоювати інтереси галузі, а також впливати на реформування лісового господарства в цілому. Майбутнє лісу і України в наших руках.

Віктор Анатолійович Симоненко
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход