У Полтаві невідомі жорстоко побили суддю

У Полтаві невідомі жорстоко побили суддю

Автор 

Біля Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві напали на суддю Октябрського райсуду Ларису Гольник

Орієнтовно в 17:15 вона повідомила в поліцію про напад на себе, на місце виїхала слідчо-оперативна група Полтавського відділу поліції.

Лариса Гольник повідомила «Полтавщині» про деякі подробиці нападу:

— Я поверталася з роботи через парк біля Вічного вогню. Йшла із Ігорем Гавриленком, який мене зустрічав. На нас напали двоє чоловіків у темному одязі з капюшонами і почали бити гумовими кийками: мене по голові, його — по тулубу, кілька разів повалили. Поруч лежали їх велосипеди. Поки Ігор боровся з нападниками, я спробувала ногою зламати велосипеди, щоб вони не змогли далеко поїхати і поліція встигла їх затримати. Тоді нападники підбігли до мене і кілька разів вдарили по голові так, що потекла кров. Після цього вони втекли, залишивши велосипеди. Вже півгодини чекаємо на поліцію.

Поліція знає про виклик, інших подробиць правоохоронці поки що не розкривають.

Нагадаємо, що суддя Лариса Гольник має досить давній конфлікт із деяким представниками влади у Полтаві. Її називають «суддею-викривачкою, яка дала виклик системі, бореться з корупцією і криміналом». 

Вона є учасником наступних судових справ:

  • у Київському районному суді Полтави розглядають справу екс-заступника мера Полтави Дмитра Трихни. Його звинувачують у тому, що він пропонував хабар Ларисі Гольник за закриття корупційної справи проти мера міста Олександра Мамая;
  • юрист Олександр Ковжога подав позов на суддю Ларису Гольник за її розповідь на сторінках «Української правди» і каналу «1+1» про начебто його зв’язок із кримінальним світом і прикривання корупції мера Полтави.

 «Полтавщина»

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход