Кількість жертв невідома: у Івано-Франківську на людей впала стіна новобудови

Кількість жертв невідома: у Івано-Франківську на людей впала стіна новобудови

Автор 

Страшна аварія спіткала одним з будинків в Івано-Франківську.

Про це скоро буде знати вся Україна: тихий осінній вечір в Івано-Франківську перервала страшна новина. У новобудові на вулиці Шевченка завалилася бетонна стіна. Прес-секретар патрульної поліції повідомив, що на даний момент нарахували п’ятьох постраждалих. Трьох чоловіків вже евакуювали, а двох жертв аварії на даний момент шукають. Тим не менш, усі небайдужі сподіваються, що інформація про інших постраждалих – хибна і більше жертв не буде.

На даний момент працюють три карети швидкої допомоги. За попередніми висновками чоловіки отримали травми середньої тяжкості, проте лікарі не надають заключного висновку про стан здоров’я постраждалих.

За попередньою інформацією жертвами аварії стали будівельники, проте дана інформація уточнюється.

Чому будівля не витримала?

На даний момент важко сказати, що стало основною причиною того, що бетонна стіна обвалилася. Для цього необхідно взяти висновки експертів. Тим не менш, особи, що працюють у будівельному бізнесі розповідають, що причин може бути насправді багато. До них відносять неналежне утеплення будинку, використання неякісних матеріалів, економія, тощо.

Знавці будівельної справи кажуть, що випадок обвалів стін дуже частий у практиці. Проте, більшість аварій відбувається з цегляними будинками, де через неправильну кладку і руйнуються цілі приміщення.

У нашому випадку ймовірніше за все не витримало перекриття і бетонна маса звалилася на працівників.

До речі, це не перший випадок у нашій області, коли у будівлі руйнуються стіни. У липні цього року в Коломиї сталася подібна аварія у навчальному закладі. 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход