У Полтаві заблокували міську раду

У Полтаві заблокували міську раду

Автор 

У Полтаві блокують приміщення міської ради. Кілька десятків громадських активістів стоять на чергуванні біля кожного входу міської ради.

“Міськрада працює в звичному режимі. Але ми не пропустимо на роботу вже звільнених міського голову Олександра Мамая, секретаря міськради Оксану Деркач і заступників мера. Мають виконувати рішення більшості депутатів і не зривати роботу,” – пояснив Едуард Волков із фракції міськради “Рідне місто”

Водночас екс-заступники міського голови Віталій Нікіпєлов, Михайло Шевченко та Андрій Лямін безперешкодно пройшли до приміщення міськради.

Разом із громадськими активістами і “Національним корпусом” чергують поліцейські.

“Відбулось захоплення приміщення міськради, а це вже відвертий сепаратизм. Поліція та СБУ не реагують, чим порушують закон. Активістів привезли із Харкова кількома автобусами. Маю інформацію, що їм заплатили за акцію нардеп Сергій Каплін і депутат міськради Андрій Матковський. Так що кілька днів постоять і поїдуть до свого Харкова. Міська влада працює в нормальному режимі, людям допомагаємо, все функціонує нормально”, – сказав кореспонденту Gazeta.ua міський голова Олександр Мамай.

Політична боротьба вже зачепила і жителів міста. Як пояснили перевізники, із 18 вересня після “перевороту” ліквідовані всі пільгові групи на безкоштовний проїзд громадським транспортом, окрім учасників бойових дій.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход