На Вінничині почали вирощувати королівські креветки

На Вінничині почали вирощувати королівські креветки

Автор 

Жмеринці розпочало роботу підприємство з вирощення креветок. Розташувалося воно у приміщенні колишньої хутряної фабрики.

Будівлю повністю відремонтували, встановили обладнання і запустили першу партію малька – передає Національний промисловий портал, з посиланням на Вінниця.info.

Фабрика понад десять років пустувала, все було зруйновано та демонтовано. Залишилися тільки стіни. Вінницьке підприємство вирішило запустити там потужності з вирощення креветок. Близько двох років «реанімували» саме приміщення. Бізнес-ідею втілити в життя після того, як побачили подібне за кордоном, – розповідає заступник директора Володимир Деркач.

Будівля має три поверхи. Сьогодні на них встановлюють обладнання. Це великі резервуари, які заповнять водою. На першому ярусі вже запустили партію королівських креветок. Мальок зовсім крихітний, прозорий, тому побачити його нелегко. Годують креветок спеціальним кормом. За п’ять місяців ракоподібні виростуть до 12 сантиметрів.

На повну потужність підприємство планує вийти через півроку. Орієнтуватимуться як на українських ринок, так і на країни Європи.

Робота на підприємстві буде повністю автоматизована. Там працевлаштують до 35 робітників.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход