У Запорізькій області викрили працівника ДСНС під час одержання 280 тисяч хабара

У Запорізькій області викрили працівника ДСНС під час одержання 280 тисяч хабара

Автор 

Генпрокуратурою спільно з СБУ та ДБР викрито співробітника Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області під час одержання 280 тис грн хабара.

Про це інформую прес-служба ГПУ.

Прокурорами Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання державного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України, спільно з працівниками ГУ БКОЗ СБ України та слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань під час слідства у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України 12.03.2019 викрито та затримано співробітника Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області, який через посередника за не перешкоджання здійсненню господарської діяльності одним із підприємств, погодження нарядів на виконання робіт підвищеної небезпеки на ПрАТ «Запоріжсталь» вимагав та одержав неправомірну вигоду на загальну суму 280 тис грн. 

Одразу після одержання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 260 тис грн обох осіб затримано, вилучено речові докази та предмет хабара.

Наразі проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення обставин вчиненого злочину, вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход