Голова житомирського суду продав незадеклароване майно за сімсот тисяч

Голова житомирського суду продав незадеклароване майно за сімсот тисяч

Автор 

Голова Корольовського районного суду міста Житомира Юрій Драч став багатшим на 735 тисяч гривень.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації судді.

21 березня Драч задекларував дохід від відчуження рухомого майна на суму 735 000 грн. Але незрозумілим є джерело доходу – АТ КБ “ПриватБанк”. Якби це був, наприклад, кредит, то його наявність варто було би задекларувати в іншій графі документу. Так само, якщо б мова йшла про продаж акцій чи інших цінних паперів.

 

У декларації за 2017 рік з цінного рухомого майна Драч вказав лише автомобіль TOYOTA Highlander 2012 року випуску вартістю 417 тисяч 200 грн. Отже, мова йде не про авто, яке навряд чи за сім років від часу придбання подорожчало вдвічі.

У графі “цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)” інформація відсутня. Також немає даних щодо цінних паперів. Є інформація про кредит у 232 тисячі 910 гривень, однак фінустанова інша – ПАТ АБ “Укргазбанк”.

З часу подання декларації Драч вносив зміни у документ. На початку минулого року він задекларував подарунок у негрошовій формі – земельну ділянку площею 1083 квадратних метрів у Житомирській області вартістю, увага, 1500 гривень. Цікаво, що продавцем вказано Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Суддя вже потрапляв під приціл уваги ЗМІ. За їх даними, у результаті ДТП за участі Драча загинув один з керівників місцевого УБОЗу.

 

 
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход