Поліція Харкова потрапила в серйозний скандал через батька 3-річної дівчинки

Поліція Харкова потрапила в серйозний скандал через батька 3-річної дівчинки

Автор 

У мережі з’явилися нові подробиці інциденту з викраденням трирічної дитини батьком-іноземцем в Харкові.

Детальну інформацію на своїй сторінці в Facebook опублікувала юрист Лариса Матвєєва.

За її словами, підозрюваний громадянин Франції Рафаель Вальденер надіслав їй відеоролик як доказ того, що з дитиною все добре. Юрист зазначає, що законів чоловік не порушував і територію України не покидав. При цьому всьому чоловікові вже повідомили про підозру і його розшукує поліція. 

“Ми розповімо про те, які кричущі порушення як чинного українського законодавства, так і міжнародного були допущені, як батько, громадянин Франції, бореться в Україні за право бачити свою дитину – громадянку Франції. Які правоохоронні органи були втягнуті в це. Як і з яким переліком порушень все, що можна і не можна, відбувалося затримання громадян Франції. Ми будемо висвітлювати весь цей процес. Консулу про те, що відбувається ми вже повідомили.

Можливо, ця інформація допоможе батькам, які борються за свої права, іноземним громадянам, які стикаються з поліцією України і в принципі не знають, що робити у таких випадках, можливо, хтось просто підтримає людину у відчаї”, – написала вона.

У своєму листі юристу Вальденер запевнив, що з дитиною все добре. Він також висловив здивування тим фактом, що його позбавляють права бачитися зі своєю дитиною.

 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход