У Смілі сформувалося потужне лоббі приватної "прокладки"

У Смілі сформувалося потужне лоббі приватної "прокладки"

Автор 

У місті Сміла сформувалося потужне лоббі приватної структури ТОВ «Смілаенергоінвест» яке фактично паразитує на комунальному господарстві міста.

Сьогодні вже можна по діях та вчинках як посадовців міської ради так і народного депутата від 198 виборчого округу чітко вибудувати лобістську ланку. Вона працює насамперед на забезпечення інтересів приватної «прокладки» та намагатиметься за результатами осінніх місцевих виборів остаточно укріпити свої позиції у владі задля збереження режиму максимального сприяння для ТОВ «Смілаенергоінвест».

Більше того, лобісти приватної структури почали добре маскуватися під захисників пересічних жителів. Тим часом планують привести до влади у місті колишнього топ-менеджера Смілаенергоінвест Андрія Шовкуна. Він як ми вже повідомляли фактично визначений кандидат на посаду міського голови від президентської партії БПП.

Мер ТОВ "Смілаенергоінвест" Андрій Шовкун. 

Дивлячись на останні події в Смілі навколо підняття тарифів на водопостачання комунальним підприємством «ВодГео» остаточно вималювалася ланка лобістів – це секретар Смілянської міської ради Ярослав Березань, заступник міського голови Андрій Шовкун (в недавньому минулому топ-менеджер Смілаенергоінвест) та народний депутат України, екс-свободівець Сергій Рудик.

Нагадаємо, секретар міської ради Ярослав Березань вчинив рознос керівництву КП «ВодГео» за підняття тарифів на водопостачання, яке було затверджене державним регулятором.

На фото секретар міської ради Ярослав Березань. 

Поїздка в національну комісію з регулювання тарифів не дала результату і він став вимагати виробити систему зниження тарифів самостійно. Це був перший інформаційний удар.

Згодом в нападки на комунальне підприємство включився і народний депутат від цього округу Сергій Рудик, - який заявив, що за такі високі тарифи в кранах смілян має текти мінеральна вода. 

- Тарифи за послуги водопостачання та водовідведення, встановлені Національною комісією з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у м. Сміла за заявою керівництва КП «ВодГео» мають бути скасовані, а місцеві водопостачальники притягнуті до відповідальності. Встановлений тариф на воду в Смілі у розмірі 22 грн. 33 коп. є необґрунтованим, - повідомила прес-служба народного депутата Сергія Рудика. 

На фото Сергій Рудик. 

На перший погляд здається, що посадовець та нардеп дуже стурбовані долею містян. Але це занадто спрощене розуміння.

Наші джерела у комунальному підприємстві на який нині чиниться безпрецедентний тиск повідомило про власне його реальні причини – по-перше – це те, що КП «ВодГео» вийшло з під контролю ТОВ «Смілаенергоінвест», по-друге – це вже частина піару виборчої кампанії.

- Постанови про встановлення нових тарифів чинні з 01.05.2015 року (Постанова №873 від 26.03.2015 і Постанова №892 від 26.03.2015). Дуже важко, надавати послуги за цінами 2009 р., а купувати паливо, матеріали, запчастини, електроенергію за цінами 2015 р, виплачувати вчасно заробітну плату працівникам. Підняття тарифів неминуче, якщо місцева влада хоче, щоб існувало підприємство, - повідомило нашому виданню особливості піару по-смілянськи джерело. 

Тобто бачимо приклад того, що майже через два з половиною місяці після підняття тарифів, чиновники почали турбуватися про смілян, акурат під вибори.

Також є і інша причина нападок на комунальне підприємство, вона криється вже в інтересах ТОВ «Смілаенергоінвест». 

- В травні 2010 року коли у Смілу заходив енергоінвест було укладено договір про спільну діяльність від 05.05.2010 р. між ТОВ Сміла Енергоінвест, КП ВодГео, КП Смілакомунтеплоенерго, Агенство розвитку ЖКГ. З спільної діяльності КП ВодГео вийшло 01.09.2012 року і їм це не дає спокою, - зазначає джерело.

Нагадуємо, що ТОВ «Смілаенергоінвест» взяло під контроль комунальну сферу міста. Основним видом діяльності є теплопостачання. Система його роботи дуже проста – це фактично отримання коштів за теплопостачання від фізичних та юридичних осіб та накопичення боргів перед Нафтогазом. На сьогодні борги за спожитий газ дійшли до суми в 70 млн. грн. Заборгованість є хронічною. Де-факто товариство «Смілаенергоінвест» є звичайною «прокладкою» між комунальними підприємствами на базі яких надаються послуги споживачам.

Варто додати, що жоден з вищезгаданих посадовців чи народний депутат не піднімають питання завищених тарифів на теплопостачання для смілян та питання захмарних боргів ТОВ «Смілаенергоінвест».

Зараз сміливо можна констатувати, що сформовано серйозну лобістську групу в складі секретаря міської ради Ярослава Березаня (Народний Фронт), заступника міського голови Андрія Шовкуна (Блок Петра Порошенка), народного депутата екс-свободівця Сергія Рудика які будуть працювати на перемогу кандидата в мери від ТОВ «Смілаенергоінвест». Ним як ми вже повідомляли буде Андрій Шовкун від провладної партії Блоку Петра Порошенка.

http://kropyva.ck.ua/content/nardep-ta-m-ska-vlada-u-sm-l-sformuvalosya-potuzhne-lobb-privatno-prokladki

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход