11 КРОКІВ ПРИДБАННЯ КВАРТИРИ У ЗАБУДОВНИКА

11 КРОКІВ ПРИДБАННЯ КВАРТИРИ У ЗАБУДОВНИКА

Автор 

Придбання квартири часто пов'язано з певними ризиками для покупця, який може втратити заплачені гроші або втратити право власності на об'єкт інвестиції.  Запобігти фінансових втрат допоможуть поради від юриста по забудовам.

Адвокати  рекомендує пройти 11 кроків для придбання квартири у забудовника:
1. Вивчити всю інформацію про об’єкт будівництва та забудовника в Інтернеті, в тому числі на форумах та сайтах забудовників.

2. Перевірте репутацію забудовника, генерального підрядника, землевпорядника та інших осіб, які фігурують у проекті.

3. Запросіть у відділі продажу всю документацію по землі та об’єкту будівництву: дозволену документацію, проект договору на підписання, документи на підтвердження повноважень особи, яка буде підписувати договір.

4. Перевірити наявність повного пакету дозволеної документації на будівництво: декларація на початок будівельних робіт, містобудівні умови та обмеження, ліцензія компанії-забудовника, відповідність категорії будівництва отриманої декларації (наявність порушень у висотах будинків, кількості секцій та т д.), технічні умови на тимчасове підключення до електромереж.

5. Перевірити документи на земельну ділянку (кадастровий номер, акт на землю, відповідність цільового призначення.

6. Перевірити наявність обтяжень земельної ділянки та об’єкта незавершеного будівництва в Реєстрі прав на нерухоме майно.

7. Перевірити в Державному реєстрі судових рішень наявність існуючих судових спорів щодо об’єкту будівництва або земельної ділянки.

8. Перевірити про компанію забудовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, звернувши увагу на дату створення компанії, та на те, чи не перебуває вона не в стані банкрутства.

9. Дізнайтесь який саме договір і з ким Ви будете укладати. Детально вивчите умови договору: повноваження продавця, ціна договору, спосіб перерахування коштів, дата введення в експлуатацію, відповідальність тощо.

10. Як банально б це не звучало, але довірте адвокату перевірити забудовника, проаналізувати та вичитати договір та прорахувати ризики.

11. На укладення договору або перемовин із забудовником запросіть адвоката, який детально все вивчить, перевірить та супроводить весь процес підписання.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход