На час святкування Дня захисників і захисниць України Служба судової охорони переходить на посилений варіант несення служби

На час святкування Дня захисників і захисниць України Служба судової охорони переходить на посилений варіант несення служби
358639 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Служби судової охорони Валерій Бондар підписав наказ про переведення Служби судової охорони на посилений варіант несення служби під час святкування Дня захисників і захисниць України і вжиття додаткових заходів безпеки.

Наказ видано з метою забезпечення ефективної організації службової діяльності з охорони об’єктів системи правосуддя у вихідні і святкові дні, пов’язані з відзначенням Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Відповідно до нього, у посиленому режимі співробітники Служби виконуватимуть завдання з охорони й забезпечення безпеки судових установ з ранку 14 жовтня до ранку 18 жовтня 2021 року.

Так, у всіх двадцяти чотирьох територіальних управліннях Служби судової охорони з метою попередження або припинення правопорушень, нештатних чи надзвичайних ситуацій у судових установах у готовність будуть приведені визначені сили й засоби, зокрема резерви з належним екіпіруванням для оперативного посилення охорони судів. 

Також територіальні управління Служби тісно взаємодіятимуть із територіальними органами Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій в областях держави з метою відстежування зміни в обстановці навколо об’єктів судової влади та організації в разі потреби відповідного реагування.

 

Наразі під охороною Служби судової охорони перебувають понад 584 об’єкти судової влади в усіх 24 областях України. 

Prioritet. © 2015. Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео