Дмитро Пономаренко з позивними «Дітріх» та «Катренко» є фігурантом кримінальних замовних справ, що виконувались за наказами Анатолія Матіоса та Андрія Філюка

Дмитро Пономаренко з позивними «Дітріх» та «Катренко» є фігурантом кримінальних замовних справ, що виконувались за наказами Анатолія Матіоса та Андрія Філюка
182063 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дмитро Валерійович Пономаренко, позивний «Дітріх». За ним тягнеться довжелезний шлейф «чорних досягнень», яким можуть позаздрити навіть вже бувалі «вовки», як кримінального, так і політичного світів. Так хто ж цей «Дітріх»?! - Шавка екс Головного військового прокурора, а тепер «адвоката з гастроному» Анатолія Матіоса, який виконував для нього всі «брудні» справи. Та всьому рано чи пізно приходить кінець – нещодавно Дмитро Пономаренко був оголошений в розшук! Тому, всім кому відоме місцезнаходження цього злочинця - прохання повідомити у правоохоронні органи або писати на адресу нашого сайту - politica.chat@gmail.com.

Екс Головний військовий прокурор Анатолій Матіос, він же «Толя - два лимона, адвокат из гастронома» відомий не тільки в Україні, але далеко за її межами, як бравий корупціонер, мародер та рейдер який під прикриттям погонів вчинив чималу кількість, м’яко кажучи, брудних діянь. Так, згідно даних ЗМІ в активі Матіоса: і рейдерські захоплення чужого бізнесу, і  причетність до фальсифікації причин вибухів на військовому складі в Балаклії, і відмивання та легалізація корупційних мільйонів разом з дружиною Іриною Барах через схеми з ОВДП (придбані через ICU Гонтаревої і Пасенюка), і вимагання круглих сум з сім'ї екс-податківця Денисюка, і цинічне фабрикування кримінальних проваджень, і це далеко не весь список «досягнень» екс Головного військового прокурора. По факту Анатолій Матіос залишається просто непосадженим корупціонером, який прикрився від кримінальних справ «корочкою» адвоката та ходить на канали з пулу проросійської "ОПЗЖ", де в ефірах коментує все - від вибухів в Бейруті до погоди за вікном. В країні з добре працюючою системою правосуддя - він вже давно б сидів.

А тепер щодо «СИДІВ», то всі шанси на цю «місію» має його ручний прислужник з виконання брудних справ, вищезгаданий Дмитро Пономаренко, він же «Дітріх», якого нещодавно оголосили в розшук за спробу замаху групою осіб на життя людини. Саме за допомогою Дмитра Пономаренко, і також підопічного по прокурорському, а тепер адвокатському «цеху» Андрія Філюка - вчинялись практично всі вище перечисленні, і не тільки, злодіяння. Андрій Філюк – це практично «права рука» Матіоса, саме через нього до виконавців брудних справ йшли накази екс Головного військового прокурора, зокрема він був зв’язковим із «Дітріхом». Крім того, пан Філюк є тим «героєм» який відшукав славнозвісний гастроном на Волині для отримання адвокатських посвідчень(гастроном належить матері екс прокурора Філюка).

Скріншот: сайт vesti.ua

Та якщо Андрій Філюк – це незамінима частина прокурорсько-адвокатського ОЗУ(ОПГ) на якому Матіос зав’язує практично всі свої, м’яко кажучи, темні справи, то роль Дмитра Пономаренко зовсім інша – він кінцевий виконавець всіх незаконних схем новоспеченого адвоката. Він так би мовити «прислуга» - «шавка» Матіоса. Хоча, будемо відверті Пономаренко досить довгий період досить сильно цінувався екс Головним військовим прокурором, який практично «відмазував» його від криміналу. Та це кришування скоріш за все пов’язано на основі того, що брудні справи «Дітріха»  були:  або спільними з Матіосом, або суто замовними екс Головного військового прокурора.

Пономаренко Дмитро з позивним «Дітріх», шавка Матіоса - хто він?!

Дмитро Пономаренко, позивний «Дітріх» (31.08.1972р., м. Полтава) - на перший погляд маловідома постать, але це тільки на перший погляд ... За ним тягнеться довжелезний шлейф «кривавих справ», яким можуть позаздрити навіть вже бувалі «вовки», як кримінального, так і політичного світів. Він – це «все і вся» різного роду афер, починаючи від шантажу і закінчуючи торгівлею державними таємницями, крім того не гребує брати участь в замовних ліквідаціях, мародер, який грабував під час війни (АТО) в Луганську і Донецьку мирних громадян, цинічний торговець вкраденою зброєю в українських військових на Сході України. і все це, і не тільки – прикривав Матіос. 

Перший відомий злочин Дмитра Пономаренко - продаж українських танків Т-80 до Пакистану

Свою «бездоганно чисту» діяльність Дмитро Пономаренко почав ще за часів Віктора Ющенка. При ньому він очолював Державні підприємства «Укрспецторг» і «Укрспецекспорт». Саме під його керівництвом здійснювалися продажу українських танків Т-80 до Пакистану. Згодом виявилося, що на чорних операціях він зумів відмити 5 млн.доларів !!!!, за що був звільнений і отримав умовний термін покарання. Пономаренко Дмитро Валерійович будучи директором ДП СЗТФ «Прогрес»  07.07.2008 року уклав контракт № С-17-02/2007/Pr на поставку запасних частин до БТС-5Б та інших товарів відповідно до додаткових договорів з компанією «Superior Heavy Ekuipment Co» (Йорданія). Також 7 липня 2008 року, службові особи ДП СЗТФ «Прогрес» (м. Київ), достовірно знаючи про наявність вказаного контракту та ступінь його виконання, зловживаючи своїм службовим становищем, уклали контракт № А-13/08/Pr та додатковий договір № 1 до вказаного контракту з компанією «BrintexLimited»(Беліз) про надання останньою юридичних, економічних, консультаційних, інформаційних послуг та послуг з організації публічних звязків за межами митної території України з метою вирішення проблем, які виникли в процесі виконання контракту № С-17-02/2007/Pr від 25.12.2007.

5 серпня 2008 року, достовірно знаючи, що реалізація контракту № С-17-02/2007/Pr від 25.12.2007 не потребує залучення компаній консультантів, службові особи ДП СЗТФ Прогрес», зловживаючи своїм службовим становищем, підписали акт вартості наданих послуг № 01 до додаткового договору № 1 від 07.07.2008, який став підставою для перерахування на рахунок компанії Limited»120000,00 доларів США, в якості оплати юридичних, економічних, консультаційних, інформаційних послуг та послуг з організації публічних звязків на території Республіки Ірак. Згодом, 07 серпня 2008 року, на підставі акту вартості наданих послуг від 05.08.2008 № 01 та розпорядження на здійснення платежу, службовими особами ДП СЗТФ «Прогрес» перераховано на рахунок компанії Limited»120000,00 доларів США. Як встановлено в ході досудового слідства, консультаційні послуги, передбачені контрактом № А-13/08/Pr та додатковим договором № 1 компанією intex Limited»фактично не надавались і згідно з довідкою Головного контролера-ревізора ГоловКРУ від 06.06.2011, внаслідок оплати вказаних послуг, ДП СЗТФ «Прогрес» нанесено збитків на суму 120000,00 доларів.

Таким чином, внаслідок зловживання службовими особами ДП СЗТФ «Прогрес» своїм службовим становищем, яке виразилися в укладенні та оплаті удаваних контрактів з компанією Limited»на суму 120000,00 доларів США, що за курсом НБУ на 07.08.2008 становить 581340 гривень, були протиправно розтрачені державні грошові кошти, що заподіяло матеріальну шкоду державному підприємству на вказану суму, яка в 600 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

У реєстрі судових рішень по цих фактах є кримінальна справа№ 654, яка порушена 09.06.2011 року щодо ймовірної розтрати на суму понад 581 340 гривень працівниками «Прогресу» на чолі із Дмитром Пономаренкои за ч. 5 ст. 191 КК України. Її розслідувала СБУ.

Зараз цього провадження немає, і підозру по ньому Пономаренку не повідомляли.Тобто, за реальними фактами скоєння злочину Дмитра Валерійовича Пономаренко – покарано не було!

НЕЗАКОННА ТОРГІВЛЯ ЗБРОЄЮ РАЗОМ ІЗ ПАРТНЕРОМ ПО БІЗНЕСУ ОЛЕКСАНДРОМ КОРНІЄВСЬКИМ

Ще одним цікавим фактом, пов'язаним зі зброєю є те, що з початком АТО він разом з Олександром Корнієвським (колишній боєць »Айдара», сьогодні під слідством) відкрили фірму «TABITI AND API, LLC», яка займалася виготовленням зброї і боєприпасів, а насправді, вони, під час, коли солдатам бракувало зброї, банально його викрадали і продавали українським кримінальним структурам.

Дмитро Пономаренко разом із партером по ТОВ "ТАБІТІ ТА АПІ"Олександром Корнієвським, колишнім бійцем «Айдару» - до того неодноразово спливали у брудних справах. Зараз ходить інформація, що Дмитро Пономаренко разом із своїм партнером по фіктивним фірмам Олександром Корнієвським під час війнина Сході налагодили поставки зброї із зони боєвих дій на терени цілої нашої держави. Щодо Корнієвського, то він зараз ще й проходить по справі вбивства відомої волонтерші, героя АТО Аміни Окуевої. Власне є дані, що  Аміна була застрелена з автомата Калашникова, переробленого Корнієвським з навчального в бойовий. Сам же айдарівець на суді зазначав, що є акціонером (10%)  ТОВ "ТАБІТІ ТА АПІ" яке має КВЕД що дозволяє «виготовлення зброї, боєприпасів, артилерії, бронетехніки та військове суднобудівництво". Нагадаю що кінцевим бенефеціаром і одним із засновників є саме Пономаренко Дмитро Валерійович, тому питання: чи міг Корнієвський провертати справи без участі бізнес-партнера?! – Скоріш за все, що ні, але по факту Пономеренка від цієї справи технічно прибрали, а за цим явно мав стояти хтось із «сильних світу цього».

Дмитро Пономаренко – фігурант кримінальної справи по розкраданню на ДП «Житомирський бронетанковий завод»

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (ЄДРПОУ: 07620094) спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації бронетанкового озброєння та техніки:  БМП-1 та БМП-1М, БМП-2 та БМП-2К, БМД-1, БМД-2, ГМ-575, ГМ-568, ГМ-578, БРЕМ-2, БТР-50ПК,БТР-Д, БРДМ-2. Також виконує капітальний ремонт окремих агрегатів та вузлів зазначеної техніки, зокрема дизельних двигунів УТД-20, 5Д20-240, В-2 та В-6, В2-500, В-55, ЯМЗ-236/238/240.

Колосальна афера, яка по сьогодні поза активною увагою правоохоронних органів. Схема стандартна – відмивання коштів у великих обсягах. 22.12.2017 та 27.12.2017 ДП «Житомирський бронетанковий завод» уклав два договори із ТОВ «Промислові оборонні технології» (ЄДРПОУ 41610959) згідно яких останнє – зобов’язувалось поставляти запчастини спеціального військового призначення для ремонту та модернізації бойової техніки. Та розглянувши ТОВ Промислові оборонні технології під мікроскопом стає зрозуміло, що дана фірма може надавати послуги фіктивного характеру. А отже, оплата згідно даних домовленостей явно не гарантувала фактичне надходження товару, що й відбулось зі сторони Пономаренко – власника ТОВ «Промислові оборонні технології».

Керував ДП на той час раніше засуджений ч.1 ст.336 Кримінального кодексу України Мосін Михайло Сергійович, і як всі розуміють – великі операції без нього не могли відбуватись. Згідно вказаних договорів ДП «Житомирський бронетанковий завод» перерахував постачальнику ТОВ «Промислові оборонні технології» більше як 400тис.грн., а товару не існувало, адже згідно податкових документів —  ТОВ Промислові оборонні технології жодних операцій не декларувало. Виходить, що ТОВ продало товар якого не мало в наявності , а ДП на чолі із Мосіним його купило! Що ще більше потрібно доводити?!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОМИСЛОВО ОБОРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ» належить Пономаренку Дмитру Валерійовичу (90%) і Ліхітінову Михайлу Олександровичу (10%), зареєстроване за адресою м.Київ, Шевченківський район, вулиця ЯРОСЛАВІВ ВАЛ, будинок 13/2Б, статутний капітал – 1000грн. Також у керівництві числився вищезгаданий бізнес-партнер Пономаренка -  Корнієвський Олександр Олександрович.

Скріншот: сайт reyestr.court.gov.ua

В цій справі із фігурантом Пономаренко Дмитром числиться лише одна ухвала ще від січня 2020 року – чому немає продовження розгляду справи?! - А тому, що справу «зливають», і скоріш за все не без участі Матіоса?!  

Дмитро Пономаренко – головна «зброя» Анатолія Матіоса у гучних фасифікуваннях кримінальних справ

Однією з найцікавіших справ де практично у відкриту засвітилась співпраця Матіоса із Пономаренком є участь у постановці вбивства відомого журналіста Аркадія Бабченко. Правильніше сказати, якого повинні вбити заради піару Порошенко, але і псевдо-виконавець Борис Герман, і псевдо-замовник В'ячеслав Пивоварник не у повній мірі погодилися грати роль ворогів народу. У цій справі Бориса Германа практично знищили: засудили і відтіснили бізнес. А Пивоварника, працівника СБУ під прикриттям Росії просто злили, розсекретили, за що зараз він змушений ховатися в Європі. Тобто, виходить так, що Матіос і «Дітріх» продали державну таємницю заради піару свого тодішнього боса. А чим це не Державна зрада?

Відразу після затримання київський бізнесмен і торговець зброєю Борис Герман розповідав про такого собі знайомого контррозвідника з позивним "Дітріх" - нібито Герман зв'язався з цією людиною, як тільки отримав замовлення на вбивство Бабченко з Росії. За твердженням джерел Дмитро Пономаренко мав відношення до Бориса Германа і торгівлі зброєю. Про справу Бабченко слідчі з ним розмовляли, але ніякого офіційного статусу - навіть свідка у справі - Пономаренко не отримав?!!! – чому!???... А головне – це при тому, що за версією ж слідства, саме Дітріх розкрив диверсійну мережу і викрив потенційних вбивць Аркадія Бабченко. Все просто: Дітріх зробив все що треба, а потім Матіос як завжди вивів його зі справи!

Ще однією справою в якій Пономаренко на заказ Матіоса виступив так-званою «торпедою» -  є постановка провадження проти відомого політичного експерта Ігоря Мізраха. 

Вище ми згадували про кримінальне провадження із фігурантом Пономаренком по розкраданню на ДП «Житомирський бронетанковий завод». Справа штучно затягується і практично не розслідується. Але до чого тут Ігор Мізрах?!...

Справа в тому, що саме Ігор Мізрах провівши журналістське розслідування – викрив злочин Пономаренка і опублікував його у ЗМІ. За «дивним» збігом обставин після ряду погрозливих «рекомендацій» припинити розлідування із фігурантом Пономаренко – за півтори місяці після публікації в офіс Мізраха прийшов із невідомим пакетом (згодом виявилось що там були 5 тис доларів і муляж більше як на 200 тис)  Дмитро Пономаренко, а буквально за мить – туди ввірвались правоохоронці на чолі із військовими прокурорами. Бувають же такі співпадіння – звісно що ні!!!

Нагадуємо, Анатолій Матіос на той час був «на волосину» від звільнення з посади Головного військового прокурора. А тому, (і це в його стилі) – йому була потрібна будь-яка гучна справа, і різниці йому не було – реальна чи сфальсифікована. Саме тут й вистрелив Пономаренко, проти якого Мізрах опублікував факти його злочину! В свою чергу Матіосу такий варіант також надзвичайно підходив: відомий політичний експерт, політолог, меценат, та ще й офіс у Мізраха був по сусідству із Офісом Президента. Кращого кандидата для фальсифікації провадження заради збереження посади й не придумаєш?!...

Анатолій Матіос напевне цією «фікцією» й у снах марив?!... Адже ця шита справа на його думку – могла зберегти йому високу посаду, але як ми всі знаємо – не зберегла. Адже буквально за 3 дні – 2 вересня Матіоса звільнили.  

І дивного тут нічого немає, Матіосу просто не повірили, і причин цьому багато. Перша: «торпедою» був Пономаренко – соратник Матіоса, уже спливали разом у схожих справах; Друга: Мізрах – опублікував перед своїм затриманням факти злочину Пономаренко; Третя: справу відкрили 20 серпня, а уже 30 серпня відбулось затримання – експерти зазначають, що за такий короткий період(всього у 10 днів) неможливо було провести розслідування; Четверте: чому саме військові прокурори Матіоса вели справу якою не мали б займатись – це не профіль військової прокуратури; П’яте: чому ті ж військові прокурори увірвались в офіс Мізраха практично за мить після входу туди Пономаренка(за цей час він навіть не зміг завести нормально розмову про ціль свого візиту). І причин тут явно можна ще вписати чимало, але й так все зрозуміло!!!

Анатолій Матіос використовував Пономаренка як «торпеду» по незаконних звинуваченнях. За допомогою ручного «агента-Дітріха» фальсифікувались справи які потрібні були Матіосу для піару. В замін Матіос прикривав (прикриває) Пономаренка у всіх його незаконних діяннях, серед яких можливе виведення із справи Корнієвського, де за всіма параметрами він мав би як мінімум активно ходити на допити!...

Можлива співпраця із ФСБ - Пономаренко Д. В., агентурне ім’я – «КАТРЕНКО».

Пономаренко Д. В., агентурне ім’я – «КАТРЕНКО», дав йому цей позивний його куратор з ФСБ Юрашев Володимир Денисович з позивним — «Батя».

Використовуючи свої зв’язки в Оборонці, отримав секретні дані з заводу ПАТ «Завод Маяк» р. в Київ, яке займається виробництвом стрілецького озброєння і деталей літаків зокрема электроспусков, передавачів і тд. І передав їх – Юрашеву Ст. Д. А саме, кількість виробленого зброї і боеприпассов, його реалізація, постачання, закупівлі імпортного озброєння і постачання його в СБУ, прокуратуру, батальйон «Січ», охорону президента, різні військові з’єднання і т. д. Всі дані про пересування автомобілів з озброєнням, поставки озброєння в Туреччину, Судан, Вірменію, Пакистану, Польщі і т. д, серійні номери озброєння, дати виробництва і так далі.

Розробки гвинтівки VPR-308, інформацію щодо оснащення бронемашини «Саксон», різну технічну документацію. До речі деякі розробки з цього заводу спливали у бойовиків ИГИЛ. Ні для кого не секрет, що Туреччина перепродує зброю терористам. Також «Катренко» (Пономаренко Д. В.) передавав агенту ФСБ Юрашеву списки учасників АТО, прізвища, адреси, телефони і т. д. В 20-х числах травня 2017р. Катренко передав — Реєстр демобілізованих учасників АТО, осіб звільнених з військової служби — мешканців м. Львова. Катренко радів, називав їх «замурзаними бендерівцями». Тепер ви знаєте хто підставляв наших бійців. Хто їх зливав, зраджував!

Починаючи з 2008 року, коли власне ще Дмитро тільки починав свою діяльність в оборонній сфері, він познайомився з якимсь Кібенко Павлом Анатолійовичем. Він виявився агентом ГРУ, які працюють в СБУ, який справив вербування. За спогадами самого Дмитра, він не відмовлявся від вербування, а навпаки всіляко сприяв цьому, і докладав зусиль до того, щоб його оцінили дії на самому верху, там в Москві. Тоді то він і отримав свій позивний «Катренко».

Також відомо, що як мінімум, починаючи з 2013 року Катренко мав тісний зв’язок з законспірованим агентом ФСБ громадянином Росії, якимсь Валерою, він же громадянин України Ботвинник Вадим Ігорович з позивним «Місцевий». Отримував і передавав дані через нього до самої революції гідності. Потім «Місцевий» різко зник. Мабуть поїхав до себе Москву. Після чого куратором Пономаренко був призначений офіцер ФСБ — Юрашев Володимир Денисович з яким він працює донині.

Достовірно відомо, що Пономаренко Д. В. в період з 2014 по 2017 рік регулярно отримував грошові кошти на свій VIP рахунок в Приват банку № рахунку/карти — 5363542700200513, від якогось свого покровителя, ім’я якого, на жаль, дізнатися не вдалося. Наскільки відомо акумулювати йому вдалося – 410000 тисяч доларів. Куди пішли ці гроші, здогадатися не складно. Підготовка операцій впровадження, підкуп співробітників оборонних відомств, саботаж, закупівля спецзасобів для ведення розвідувальної і підривної діяльності проти України.

За передачу даних агент ФСБ — «Катренко», він же Пономаренко Дмитро Валерійович, не отримував винагороду, так як робив це з патріотичних мотивів, і корисливої мети не переслідував. Гроші агенту давалися тільки на проведення операцій. Продався Діма відразу як тільки став очолювати «Прогрес», спочатку зливав дані на співробітників ЦРУ які в той час займали перший поверх СБУ. А потім і передавав дані про реалізацію продукції української оборонки.

Після Революції гідності Катренко, допомагав колишнім соратникам Януковича втекти в Росію, тим хто не встиг.

Після початку АТО, Катренко почав активне впровадження в тему війни, регулярно відвідував лінію фронту, заводив нові знайомства, і звичайно, все передавав своєму куратору з ФСБ. Розташування частин, кількість озброєння, пересування військ. Ну, а найголовніше, що він передав, Юрашеву кількість співробітників СБУ, які перебувають у зоні АТО, їх імена, адреси і т. д.

З вище викладеного зрозуміло:  Дмитро Валерійович Пономаренко, позивний «Дітріх» - являється ручним виконавцем брудних справ екс Головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Часто у діяннях Матіоса брав участь і Андрій Філюк, екс військовий прокурор, підлеглий екс-керманича військової прокуратури. Філюк також використовувався як посередник між Матіосом і Пономаренком. За цією трійцею – справ на довгі роки за гратами.

Звертаємось до:

-  Генерального прокурора України Ірини Венедіктової 

-  Глави Служби безпеки України Івана Баканова

-  В. о. Директора Державного бюро розслідувань Олексія Сухачова

-  Міністра Внутрішніх справ України Арсена Авакова

«Просимо Вас вивчити та провірити викладені факти та згідно них відкрити кримінальні провадження на вищезгаданих осіб: Дмитра Пономаренко, Анатолія Матіоса та Андрія Філюка. Які за цими даними причетні до ряду можливих злочинів. Чекатимемо на Ваші справедливі дії згідно чинного Законодавства».    


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора. 

Автор: Анатолій Матосович

Теги: Дмитро Пономаренко,Дітріх,Андрій Філюк,Матіос ,Дмитро Валерійович Пономаренко,Анатолій Матіос,Завод Маяк,Катренко,Ірина Барах,Житомирський бронетанковий завод,ТОВ «Промислові оборонні технології»,Корнієвський Олександр Олександрович,Ігор Мізрах,Юрашев Володимир Денисович,ФСБ ,Анатолий Матиос,Дитрих,Пономаренко Дмитрий,Игорь Мизрах,Житомирский бронетанковый завод
Автор: admin.politica.com.ua

Prioritet. © 2015. Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео