Передумал: Михайло Добкін зняв свою кандидатуру з місцевих виборів

Передумал: Михайло Добкін зняв свою кандидатуру з місцевих виборів
11418 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній голова Харківської обладміністрації Михайло Добкін вирішив підтримати мера Харкова Геннадія Кернеса на майбутніх місцевих виборах. Добкін заявив, що відмовляється балотуватися в градоначальники Харкова і зняв свою кандидатуру.

Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі в неділю, пише ASPI.

Ексголова ОДА також пояснив своє рішення тим, що хоче підтримати в цих перегонах чинного мера Геннадія Кернеса, який наразі проходить лікування в клініці ФРН.

"Шановні харків'яни, дорогі друзі. Сьогодні зняв свою кандидатуру з виборів на користь Геннадія Кернеса. Він йде на поправку і бере участь у виборах мера. На цьому моя місія виконана. Бажаю перемоги на виборах йому і його блоку. Завдання любити Харків і працювати для людей ніхто не скасовував. Адже це наше місто і нам тут жити!",- написав Добкін у своєму повідомленні.

Своєю чергою меценат і бізнесмен Павло Фукс, який передавав останні новини про стан здоров'я Кернеса, підтримав рішення Михайла Добкіна. "Михайло Добкін — справжній чоловік і людина честі! Дав обіцянку — дотримав слово",- написав Фукс у своєму Телеграм-каналі в неділю, 4 вересня.

Також раніше Фукс висловив надію, що спекуляції на хворобі Геннадія Кернеса припиняться. "Сподіваюся, на цьому політичні спекулянти, які хочуть знищити досягнення Геннадія Кернеса в Харкові, припинять свої маніпуляції", - зазначив бізнесмен у своєму повідомленні.

Теги: Михайло Добкін,Михаил Добкин,Блока Геннадия Кернеса,Кернес, Павло Фукс, выборы, местные выборы,приоритет орг
Автор: Prioritet

Prioritet. © 2015. Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео