ЄС закликав Україну прискорити судові реформи та посилити боротьбу з корупцією

ЄС закликав Україну прискорити судові реформи та посилити боротьбу з корупцією
11667 ПЕРЕГЛЯДІВ

Визнаючи прогрес, досягнутий Україною у реформах правової сфери, учасники 22-го саміту ЄС-Україна погодилися навколо необхідності прискорити реформи судової системи та посилити боротьбу з корупцією.

Про це йдеться у спільній заяві сторін за підсумками 22-го саміту Україна ЄС, повний текст якої оприлюднений на сайті Європейської Ради, зазначає Укрінформ.

«Ми привітали початок роботи Вищого антикорупційного суду. Ми домовилися про важливість прискорення та посилення зусиль щодо реформ, зокрема судової влади (включаючи реформування Вищої ради правосуддя та незалежного добору добросовісних суддів) та боротьби з корупцією, забезпечуючи сильні й незалежні антикорупційні інституції. Ми привітали поновлене зобов’язання України боротися з впливом приватних інтересів («деолігархізація»). У зв’язку з цим ми підкреслили необхідність подальшого посилення плюралізму ЗМІ в Україні», - йдеться у документі. 

Напередодні саміту Україна-ЄС група депутатів Європарламенту висловила занепокоєння станом боротьби з корупцією в Україні та висловилися за її посилення, як передумови сталого демократичного та економічного розвитку.

Теги: реформы,ЄС, корупція,Вищий антикорупційний суд,правосуддя ,Європарламент,приоритет орг
Автор: Prioritet

Prioritet. © 2015. Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео