Костянтин Олександрович Гусев «Общественный деятель» на службі у террористів

 			 	  	Костянтин Олександрович Гусев «Общественный деятель» на службі у террористів
1104 ПЕРЕГЛЯДІВ

УВАГА ВСІМ!!! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!! Шахрай-правовик співпрацює з Террористами ДНР!!!!

Костянтин Олександрович Гусев Общественный деятель, 1982 року народження з Донецьк. Закінчив Донецький національный технічний університет, економічний факультет. Член Всеукраїнської партії духовності і патріотизму. І знову виника питання, якого? Цю партію на початку 2000-х створив ректор Інституту інформатики і штучного інтелекту ДонНТУ Анатолій Шевченко. Цю ж людину вказували гетьманом всеукраїнської громадської організації Українське рестрове козацтво. Втім у минулому А.Шевченко був підполковником КДБ СРСР і полковником СБУ. Вочевидь партія псевдопатріотичною і, зважаючи на Донецький акцент, існують і підтримуються тісні звязки з ДНР!! Гусев Сепаратист шахрай, представляться адвокатом, вказу, що у 2014 склав кваліфікаційний іспит за кваліфікацію адвокат, Київської міської кваліфікаційно- дисціплинарної комісії адвокатури Національної Асоціації Адвокатів України. Адвокат. Фахівець в галузі фінансового права. В рестрі адвокатів України, не зарестрований. Може навчити, як не платити банку, як втекти від відповідальності, на прикладі ТОВ ПКФ РЕККОМ.

Гусев був одним з засновників ТОВ ПКФ РЕККОМ, код 33756367 та ТОВ Принт-сервіс, код 33792892. У 2011 році Донецький суд постановив стягнути з фірми ПКФ Рекком 3 мільйони 226 тисяч, з урахуванням пені та інфляційних на користь Промінвестбанку. Однак за рік фірму ПКФ Рекком суд визнав банкрутом. До цього часу вимоги Промінвестбанку, з урахуванням пені, зросли до 6 мільйонів 611 тисяч гривень. До речі, директором ТОВ ПКФ РЕККОМ, код 33756367 та ТОВ Принт-сервіс, код 33792892 у 2007-09 р. був народний губернатор Павло Юрійович Губарв!!!! Загалом донецькі компанії Центр комерційної безпеки та ТОВ ПКФ Рекком, де працював Губарв, ошукали Промінвестбанк, майже на 23 мільйони гривень. Отже, одним із безпосередніх керівників народного губернатора Губарва був в свій час саме Гусв, якій до сьогодні підтриму з ним тісний звязок. УВАГА!!!! На сторінці Фейсбук даного Общественного деятеля (з 29 вересня 2015 року приступив до виконання обовязків голови Президії Громадської організації Народна Україна), розміщено наступну інформацію: Шановні учасники групи! Громадська організація Народна Україна продовжу діяльність в сфері протидії та запобігання незаконних дій у банківському секторі та впродовж реалізації процедури виведення банків з ринку, а також прийма активну участь у захисті прав та інтересів громадян, постраждалих від дій проблемних банків.

Для поліпшення комунікації, а також налагодження подальшої взамної співпраці ми створили в ФБ групи по кожній проблемній банківській установі. ( 38 044 288-07-53, 38 098 704-15-77, 38 099 462-48-65, Тільки разом, обднавши спільні зусилля, ми зможемо домогтись правди та встановити справедливість! Ця людина точно зна на власній практиці, як підривати банківську систему України! Гусев Костянтин Олександрович (самопроголошений адвокат, самопроголошеної ДНР) Звязок з сепаратистами Гусв підтриму і досі, представля та відстою інтереси Колишніх Донецьких у різних інстанціях. При цьому слід зазначити, що незважаючи на таке минуле, Гусев зараз знаходиться в місті Киві та вирішу питання з чиновниками та суддями всіх рівнів щодо легалізації та повернення із ряду банківських установ раніше незаконно присвоних та викрадених коштів колишньою Бандою наближених до Сімї Президента-утікача, для дестабілізації ситуації в місті Киві та фінансуванні тероризму для самопроголошеної ДНР.

На різноманітних форумах і в соцмережах висловлю сво невдоволення Майданом, Хунтою, владою України взагалі. Систематично опублікову в соцмережах коментарі та матеріали російських сайтів, щодо злочинних дій Президента П.Порошенко, Уряду, та Голови Нацбанку Гонтаревої (з такими матеріалами та коментарями Гусева можна ознайомитись на його сторінках в Facebook,VK, Одноклассники та на сторінці ГО Народна Україна у Facebook). В приватних розмовах Гусев К.А. постійно агіту за ДНР та розповіда про Донецьк, як звільнене, а не окуповане місто України.На сході нашої Держави війна. Гинуть люди. А тим часом деякі самозванці адвокати пропагують ідеї сепаратизму, підтримують діячів так званих ДНР та ЛНР, які зазіхають на територіальну цілісність нашої держави. Тому негайно слід розширити законодавче поле та надати можливість боротися з подібними зрадниками держави не тільки ЗСУ та правоохоронним органам, а й свідомим громадянам України.

Автор: Prioritet

Prioritet. © 2015. Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео