Омбудсменом хоче стати депутат-мільйонер, фірма якого підозрюється у відмиванні 300 млн і несплаті податків

 			 	  	Омбудсменом хоче стати депутат-мільйонер, фірма якого підозрюється у відмиванні 300 млн і несплаті податків
1217 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого тижня Комітет Верховної Ради України з питань прав людини допустив кандидатури народних депутатів Людмили Денисової і Сергія Алексєєва, а також адвоката Андрія Мамалигу до голосування на посаду уповноваженого з прав людини.

Посада омбудсмена є досить важливою і відповідальною, а також дозволяє впливати на судову систему в цілому. У той же час, уповноважений з прав людини повинен мати високі моральні та ділові якості, бездоганну репутацію та користуватися як підтримкою всередині країни, так і за кордоном.Виявилося, що "скелети в шафі" є у кожного кандидата на посаду, хоч і в різному ступені істотні. Наприклад, Людмилу Денисову у 2000 році правоохоронні органи АР Крим намагалися притягнути до кримінальної відповідальності, однак незабаром кримінальна справа була закрита. До слова, сама Денисова пов'язує кримінальну справу стосовно неї з її незгодою з політикою діючої в АР Крим на той момент влади.

Мамалига має в своїй біографії кримінальну справу 2013 року по факту крадіжки ліфтового обладнання, визнану сфабрикованою, і майновий спір пов'язаний з ТОВ "НВП "Світло", однак за інформацією ГПУ, вони не були пов'язані з адвокатською діяльністю Андрія Мамалиги.Найбільше неприємних і брудних історій у Сергія Алексєєва: починаючи від сум і об'єктів в декларації - інформація докладно розкрита у відео ТСН каналу "1+1". Також підприємство Сергія Алексєєва ТОВ "Юридична компанія "Алексєєв, Боярчуков і партнери" було викрито у відмиванні протягом 2001-2015 років понад 300 млн. грн., отриманих незаконним шляхом і переведені в готівку за допомогою податкових майданчиків "Юридична компанія "Експірієнс Ло", "Ревіндорторг", "Гвіана", "Мегарид", "Центр ТК" і ін., в зв'язку з чим не сплачено понад 50 млн. грн. ПДВ.

Крім того, Алексєєв був викритий в тиску в підкупі і корупційних зв'язках з суддями. Ну і нарешті, в березні 2017 року безпосередньо в США була оприлюднена інформація про те, що Конгрес США створює комісію з корупції в Україні, серед фігурантів виявилося прізвище народного депутата, представника Блоку Порошенко Сергія Алексєєва.А це означає, що гідного кандидата на "незалежну" посаду в списку немає. Хоча, спроби проштовхування зручного для влади і контрольованого його ж гріхами людини тривають. Що власне наводить на думку можливого провалу конкурсу, з подальшим збереженням існуючого омбудсмена, або повної заміни кандидатур.Якщо ж вибір відбудеться, це може завдати великий іміджевий збиток самій владі, як з боку західних партнерів, так і з боку українського електорату.

Автор: Prioritet

Prioritet. © 2015. Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео