Ілюстрація корупційних схем в місті Ірпінь, що набувають вражаючих масштабів

 			 	  	Ілюстрація корупційних схем в місті Ірпінь, що набувають вражаючих масштабів
1411 ПЕРЕГЛЯДІВ

Громадяни-власники квартир у понад трьох багатоповерхівках, які забудовник заморозив на етапі будівництва, оголосивши себе банкрутом, сьогодні потерпають, оскільки знаходяться поза чинним законодавством

«Ми молода сім’я, вклали гроші у квартиру, що будується, оскільки це вигідно, враховуючи те, що ми, як молода сім’я не можемо виплатити всю суму відразу. Сьогодні ми на вулиці, тому що ані мер, ані керівництво держави не звертають увагу на наші проблеми, оскільки це явище, як ракова пухлина існує у кожному місті та містечках нашої держави» — Юля В., мати-домогосподарка дворічної дитинки.

«Повернувшись з АТО та отримавши компенсацію, я разом із сім’єю вирішили поліпшити умови свого життя. Незважаючи на те, що маю статус інваліда та учасника бойових дій, ані правоохоронні органи, ані забудовник не те що не мають совісті, а й заробляють на нас, на людях, яких життя звело під один дах проблем» — Степан К., учасник-інвалід АТО.

В той самий час, коли від беззаконня потерпають самі вкладники, громадяни української держави, які намагаються розбудовувати Батьківщину, адміністрація міста Ірпінь порушує не лише людські права, а й руйнує екосистему міста. Адже ці новобудови зведені у лісопарковій зоні, для чого було зрублено велику кількість зелених насаджень – дерев, каналізаційні стоки виводяться невідомо куди. Хоча забудовник все ж таки довів до пуття лише один будинок, але на баланс міста його так і не прийняли. За відсутності відповідних паперів страждають рядові громадяни.

«Ми писали багато заяв у всі можливі державні установи, які мають відношення до нашої проблеми, але не лише до особистої, як вкладників, але й природоохоронників. Ми розуміємо, що збагачення за рахунок руйнування природи на багато років відкине можливість виховання наших дітлахів, онуків у екологічно здоровому районі, адже наше місто завжди було зеленим. Кияни залюбки приїздили і намагалися придбати собі власність для заміського відпочинку» — Катерина Ж., пенсіонерка.

Отже, корупційна складова, у якій тісно пов’язані основні функціонери – мер Володимир Карплюк та очільник Головного управління Національної поліції в Київській області Дмитро Ценов, стає визначальною на сьогодні. Всього десять тисяч доларів США вирішують долю людей, які втратили «кровні» на оборудках забудовників близьких до Карплюка, долю природних ресурсів, які нещадно знищуються під нові забудови. Чи варто чекати на покращення?

Демократичний розвиток країни залишається лише на папері, а величезна кількість контролюючих органів, які створені за рахунок нас з вами – платників податків, не переймається проблемами пересічних громадян, в тому числі Ценов з Карплюком.

Сьогодні більше ніж пів тисячі людей, мешканців міста Ірпінь, залишились поза увагою мера, який розуміючий, що термін його перебування у м’якому кріслі добігає кінця, розгорнув масштабний план дій по власному збагаченню.

Мешканці ж сподіваюсь що саме ЗМІ стануть тією рушійною силою у вирішенні їх проблем.

vse.media

Автор: Prioritet

Prioritet. © 2015. Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com

Мої відео