М'ясницька робота підприємців від медицини: На сміттєзвалищі на Сумщині виявили десяток людських кінцівок (відео)

 			 	  	М'ясницька робота підприємців від медицини: На сміттєзвалищі на Сумщині виявили десяток людських кінцівок (відео)
1055 ПЕРЕГЛЯДІВ

Знайдені кінцівки були результатом ампутації під час проведення хірургічних операцій.

На Сумщині поблизу міста Білопілля чоловік випадково натрапив на 9 людських ніг. Зазвичай ампутовані фрагменти тіл мають утилізовувати–спалювати або ж захоронювати. Але фірма, яка мала цим займатися – вирішила просто викинути все на смітник. 

На сміттєзвалище, місцеві нерідко приходять у пошуках скляних пляшок, щоб трохи підзаробити. Буває, знаходять і досить несподівані речі – золото чи гроші, але щоб таке. "Думаю, може мені привиділось, може протез. А воно м'яке, там нога", - розповідає очевидець.

Чоловік, що натрапив на людські останки каже – оторопів від побаченого. Утік зі звалища й вирішив нікому не казати. Але не міг заснути, тож майже опівночі він зважився й прийшов до поліції. Під час нічного рейду на звалище опергрупа виявила дев'ять однакових пакунків. На уних - бирки чотирьох Сумських лікарень. "Ці людські ноги - є предметом ампутації в ході проведення хірургічних операцій в лікарнях. На деяких було видно прізвища людей, яким ампутували, і дати", - розповідає керівник Білопільського відділення ГУНП

Поліція вже опитала керівників лікарень –ті запевнили - провини медзакладів немає. Бо утилізацією біоматеріалу займаються спеціальні фірми, з якими у лікарень угоди. "Наша мета зараз знайти цю фірму, яка повинна була здійснювати утилізацію даних людських останків.

Очевидно, вони порушили закон та всі необхідні норми. Тобто, просто взяли і викинули ці людські останки на звалище", - додає керівник Білопільського відділення ГУНП Сумщини. На звалищі під час зйомок сюжету журналісти ТСН знайшли ще кілька пакунків з людськими кінцівками. Про що повідомили поліції. Слідчий переконує, що минулої ночі вони тут все ретельно оглядали.

Цих пакунків, запевняють не було. Згортки – нові, написи на бирках не розмиті дощем. Зрештою правоохоронці за два дні зі звалища забрали 11 людських ніг. Журналістів просять припинити зйомку. Але журналісти продовжують стежити за ходом розслідування.

Автор: Prioritet

Prioritet. © 2015. Связь с редакцией - 1yurist.paritet@gmail.com